O nas

Maluchity.pl to sklep internetowy z nowoczesnymi dekoracjami dla dziecięcych przestrzeni, które rozwijają Twojego malucha i nadają jego otoczeniu charakteru. Chcemy, aby proponowane tu dekoracje były źródłem inspiracji dla Ciebie i rozwoju dla Twojego malucha!

W sklepie Maluchity.pl znajdziesz naklejki samoprzylepne, dzięki którym z łatwością ożywisz dziecięcą przestrzeń. W ofercie posiadamy również naklejki ze specjalnym klejem wielokrotnego użytku – możesz więc zmieniać miejsce jej ekspozycji do woli! Ponadto w Maluchity.pl proponujemy kolorowe miarki wzrostu, które pozwolą obserwować Ci rozwój Twojej pociechy. W naszej ofercie znajdziesz również wspaniałe fototapety.

Dziecko i jego beztroski świat – pełen kolorów i radości, wyidealizowanych wyobrażeń i odkryć – od zawsze jest dla nas źródłem twórczych i artystycznych inspiracji. W procesie tworzenia projektów dziecięcych dekoracji wychodzimy poza schematy otaczającego nas świata i rzeczywistości. Z radością powracamy więc w tym procesie do naszych wspomnień, pragnień i wyobrażeń z dzieciństwa. A wszystko po to, aby tworzone przez nas dekoracje były inspirujące i przyciągające uwagę najmłodszych odbiorców!

Doskonale wiemy, że uwagę malucha przyciąga każdy szczegół – nie tylko sama grafika (jej kształt czy użyte kolory), ale również tekstura, a nawet każda kreska! Wszystkie projekty dekoracji oferowane w Maluchity.pl tworzymy z dbałością o najmniejszy szczegół. Większość projektów dekoracji to autorskie dzieła naszych grafików, konsultowane z pedagogami i psychologami dziecięcymi.

Dekoracje dziecięcych przestrzeni Maluchity.pl pozwalają odkrywać najmłodszym otaczający ich świat, są świetnym narzędziem do wspólnej zabawy edukacyjnej dla Ciebie i Twojego malucha!

Odkrywaj świat wspólnie z Twoim maluchem i sklepem Maluchity.pl!

 

Partnerzy:           


Zachęcamy do odkrywania pomysłów na dziecięcą przestrzeń na naszej stronie Facebook:

Pokój marzeń – odkrywamy pomysły na dziecięcą przestrzeń

Twoje zakupy:

0 sztuk  |  0.00 zł

Zobacz koszyk