Dżungla

Zestaw naklejek dla dzieci „Dżungla” to prawdziwa gratka dla żądnych wrażeń maluchów. Znajduje się tu wszystko, co może czyhać na nas w dzikiej dżungli. Jednakże tych zwierząt nie trzeba się bać. Wszystkie są wesołe i tylko czekają, żeby znaleźć się w pokoju każdego malucha. Te uśmiechnięte stworzenia będą idealnymi kompanami przy dziecięcych zabawach, a do tego stworzą fantastyczny klimat w pokoju. Dzięki naszym naklejkom możesz mieć w domu swoją osobistą dżunglę! Na arkuszu wszystkie naklejki klejone są oddzielnie, tak więc tylko od Ciebie zależy, jaką kompozycję z nich stworzysz!

Bądź oryginalny! Wszystkie zestawy są projektami autorskimi - nie kupisz ich nigdzie indziej! Pamiętaj! Dzieci i ich zadowolenie są dla nas prioryte

Dżungla

KOD ZESTAW007
Wybierz rozmiar:
Arkusz 100cm x 100cm 74.99zł
Arkusz 200cm x 100cm 99.99zł
Arkusz 300cm x 130cm 199.99zł
Odbicie lustrzane:
Tak
Nie
Wybierz rodzaj naklejki:
matowa
błyszcząca
wielokrotnego użytku
dwustronna na szyby
Ilość: szt.

Oferowana naklejka na ścianę "" o kodzie doskonale nadaje się do przyklejenia na ściany, meble, drzwi czy okna. Znajdź idealną wielkość dla siebie. Łatwo, prosto i wygodnie, a co najważniejsze samodzielnie przeniesiesz naklejkę "" swojego dziecka na wybraną ścianę, meble, szafę czy inną płaską powierzchnię.

Zamów do kompletu:
Dżungla
Dżungla
Wzór MIARKA007
cena od 29.90zł
« Poprzedni wzór Następny wzór »

Twoje zakupy:

0 sztuk  |  0.00 zł

Zobacz koszyk