Bajkolandia

Zestaw naklejek dla dzieci „Bajkolandia” to kolekcja, którą polecamy szczególnie dziewczynkom. Znajdują się tu: wysoka wieża z uwięzioną w niej królewną, zamek, a także mnóstwo księżniczek. Za sprawą takiego zestawu stworzysz w pokoju niezwykłą bajkową krainę, a Twoja pociecha poczuje się jak bohater swych ulubionych baśni! Nasze naklejki dla dzieci sprawią, że od dziś nawet zwykła zabawa lalkami nabierze w takim otoczeniu nowego znaczenia. Na arkuszu wszystkie naklejki klejone są oddzielnie, tak więc tylko od Ciebie zależy, jaką kompozycję z nich stworzysz!

Bądź oryginalny! Wszystkie zestawy są projektami autorskimi - nie kupisz ich nigdzie indziej! Pamiętaj! Dzieci i ich zadowolenie są dla nas priorytetem.

Bajkolandia

KOD ZESTAW008
Wybierz rozmiar:
Arkusz 100cm x 100cm 74.99zł
Arkusz 200cm x 100cm 99.99zł
Arkusz 300cm x 130cm 199.99zł
Odbicie lustrzane:
Tak
Nie
Wybierz rodzaj naklejki:
matowa
błyszcząca
wielokrotnego użytku
dwustronna na szyby
Ilość: szt.

Oferowana naklejka na ścianę "" o kodzie doskonale nadaje się do przyklejenia na ściany, meble, drzwi czy okna. Znajdź idealną wielkość dla siebie. Łatwo, prosto i wygodnie, a co najważniejsze samodzielnie przeniesiesz naklejkę "" swojego dziecka na wybraną ścianę, meble, szafę czy inną płaską powierzchnię.

Zamów do kompletu:
Bajkolandia
Bajkolandia
Wzór MIARKA008
cena od 29.90zł
« Poprzedni wzór Następny wzór »

Twoje zakupy:

0 sztuk  |  0.00 zł

Zobacz koszyk