Mechanik

Twoje dziecko marzy o tym, aby w przyszłości zostać mechanikiem i już teraz próbuje majstrować z tatą przy samochodzie? To wspaniale! Wspieraj go w rozwijaniu kreatywności i urządź mu swój osobisty warsztat samochodowy w pokoju! Jak to zrobić? Wystarczy, że zamówisz nasz zestaw naklejek dla dzieci „Mechanik”. Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy początkujący mechanik: klucze, skrzynki z narzędziami, kanistry, opony, no i oczywiście gotowe do naprawy samochody! Na arkuszu wszystkie naklejki klejone są oddzielnie, tak więc tylko od Ciebie zależy, jaką kompozycję z nich stworzysz!

Bądź oryginalny! Wszystkie zestawy są projektami autorskimi - nie kupisz ich nigdzie indziej! Pamiętaj! Dzieci i ich zadowolenie są dla nas pri

Mechanik

KOD ZESTAW009
Wybierz rozmiar:
Arkusz 100cm x 100cm 74.99zł
Arkusz 200cm x 100cm 99.99zł
Arkusz 300cm x 130cm 199.99zł
Odbicie lustrzane:
Tak
Nie
Wybierz rodzaj naklejki:
matowa
błyszcząca
wielokrotnego użytku
dwustronna na szyby
Ilość: szt.

Oferowana naklejka na ścianę "" o kodzie doskonale nadaje się do przyklejenia na ściany, meble, drzwi czy okna. Znajdź idealną wielkość dla siebie. Łatwo, prosto i wygodnie, a co najważniejsze samodzielnie przeniesiesz naklejkę "" swojego dziecka na wybraną ścianę, meble, szafę czy inną płaską powierzchnię.

Zamów do kompletu:
Mechanik
Mechanik
Wzór MIARKA009
cena od 29.90zł
« Poprzedni wzór Następny wzór »

Twoje zakupy:

0 sztuk  |  0.00 zł

Zobacz koszyk