Farma

Zestaw naklejek dla dzieci „Farma” to propozycja dla wszystkich pociech, które interesują się życiem wsi, ale nie tylko! Wesołe zwierzątka, które znajdziemy w każdym gospodarstwie nadadzą dziecięcej przestrzeni mnóstwo kolorów. Nasze naklejki pozwolą dostarczyć dziecku uśmiechu i wielu niezapomnianych chwil podczas zabawy na otaczającej go farmie. Duża różnorodność naklejek daje niezliczone możliwości - to dziecko wybiera, jak będzie wyglądało jego gospodarstwo. Na arkuszu wszystkie naklejki klejone są oddzielnie, tak więc tylko od Ciebie zależy, jaką kompozycję z nich stworzysz!

Bądź oryginalny! Wszystkie zestawy są projektami autorskimi - nie kupisz ich nigdzie indziej! Pamiętaj! Dzieci i ich zadowolenie są dla nas priorytetem

Farma

KOD ZESTAW015
Wybierz rozmiar:
Arkusz 100cm x 100cm 74.99zł
Arkusz 200cm x 100cm 99.99zł
Arkusz 300cm x 130cm 199.99zł
Odbicie lustrzane:
Tak
Nie
Wybierz rodzaj naklejki:
matowa
błyszcząca
wielokrotnego użytku
dwustronna na szyby
Ilość: szt.

Oferowana naklejka na ścianę "" o kodzie doskonale nadaje się do przyklejenia na ściany, meble, drzwi czy okna. Znajdź idealną wielkość dla siebie. Łatwo, prosto i wygodnie, a co najważniejsze samodzielnie przeniesiesz naklejkę "" swojego dziecka na wybraną ścianę, meble, szafę czy inną płaską powierzchnię.

Zamów do kompletu:
Farma
Farma
Wzór MIARKA015
cena od 29.90zł
« Poprzedni wzór Następny wzór »

Twoje zakupy:

0 sztuk  |  0.00 zł

Zobacz koszyk