Afryka

Zestaw „Afryka” to komplet naklejek dla dzieci nawiązujących do życia na afrykańskiej sawannie. Znajdziemy tu różne afrykańskie zwierzęta, a także rośliny występujące w dzikiej dżungli. Dzięki ich przyjaznemu wyglądowi, nadają się nawet do pokoju maluszka. Warto bowiem już od wczesnych lat życia uczyć dziecko poznawania świata. Nasze naklejki dla dzieci dają wspaniałą możliwość przeniesienia Afryki do dziecięcego pokoju! Na arkuszu wszystkie naklejki klejone są oddzielnie, tak więc tylko od Ciebie zależy, jaką kompozycję z nich stworzysz!

Bądź oryginalny! Wszystkie zestawy są projektami autorskimi - nie kupisz ich nigdzie indziej! Pamiętaj! Dzieci i ich zadowolenie są dla nas priorytetem.

Afryka

KOD ZESTAW019
Wybierz rozmiar:
Arkusz 100cm x 100cm 74.99zł
Arkusz 200cm x 100cm 99.99zł
Arkusz 300cm x 130cm 199.99zł
Odbicie lustrzane:
Tak
Nie
Wybierz rodzaj naklejki:
matowa
błyszcząca
wielokrotnego użytku
dwustronna na szyby
Ilość: szt.

Oferowana naklejka na ścianę "" o kodzie doskonale nadaje się do przyklejenia na ściany, meble, drzwi czy okna. Znajdź idealną wielkość dla siebie. Łatwo, prosto i wygodnie, a co najważniejsze samodzielnie przeniesiesz naklejkę "" swojego dziecka na wybraną ścianę, meble, szafę czy inną płaską powierzchnię.

Zamów do kompletu:
Afryka
Afryka
Wzór MIARKA018
cena od 69.90zł
« Poprzedni wzór Następny wzór »

Twoje zakupy:

0 sztuk  |  0.00 zł

Zobacz koszyk